Kurumsal

Kurumsal Kuzey

HAKKIMIZDA

Ayrıcalıklı olmanın firmalar için en önemli konu haline geldiği günümüzde KUZEY ARITMA’ nın hedefi; iş ortaklarından gelebilecek talep ve siparişlere, teknik yeterliliği sayesinde anında cevap verebilen bir firma olarak; kararlı büyümektir.

Hızlı, genç, samimi, işine vakıf, öğrenmeye ve öğretmeye açık bir ekip ile 2005 yılı itibari ile kazandığı tecrübeleri müşterilerine faydalı olacak şekilde aktararak büyümeye devam ediyor.

KUZEY ARITMA kendini sürekli geliştirerek, kalite standartlarından ve prensiplerinden ödün vermeden,yüksek standartlar belirlemekte ve sürekli olarak daha iyisini yapmak için çaba göstermekteyiz. En iyi ürün ve hizmet kalitesine ulaşmak için çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz gelişen ve sürekli yenilenen teknoloji takip ederek ve uygulayarak, iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunmak ve arıtma sektöründe öncü firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak iş ortaklarımız, Çalışan ve Tedarikçi memnuniyetini ön planda tutan, sektörle ilgili teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden, tüm iş ortaklarına katma değer sağlayan, maksimum verimle çalışan bir firma olmak.

Addurl.nu