Ters Ozmos Sistemi

Ters Ozmos Sistemi

Ters Ozmos Sistemi, bir membran teknolojisi olup, osmotik basınç farkının kullanılarak mineralce zengin olan suyun, yarı geçirgen zar özelliğinde olan membran vasıtasıyla, suyun minerallerinin azaltılması prensibine dayanır.

Ters Ozmos sistemleri, düşük ilk yatırım maliyeti, işletme masrafı ve enerji maliyetinin düşük olması, az alan ihtiyacı, kolay sistem montajı ve insan müdahalesine ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak çalıştırılabilmesi avantajlarını sağlar.

Kullanım alanları oldukça geniştir. Buhar Kazanlarında sistem besi suyu hazırlama, Gıda ve meşrubat sanayi, Deniz suyu arıtma, İçme Suyu Arıtımı, Hemodiyaliz için su arıtma, Eczacılık, Turizm, Oteller, Konutlar, Enerji santralleri, vb. alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 

Ters ozmos teknolojisi, atık suların geri kazanılmasında, proses sularının arıtılmasında kullanılarak ve  enerji tüketimini azaltarak, çevre kirliliğini önemli ölçüde önlemektedir.

Yüksek teknolojik sistemlerin imalatçısı olarak KUZEY, müşterilerin sistemleri basit ve rahat kullanabilmesi ve işletebilmesi için titizlikle çalışmaktadır.  Bu bağlamda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Ayrıca KUZEY, tasarladığı sistemlerin kurulumunu ve montajını da en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra bakım ve teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Aşağıda KUZEY olarak kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Ters Ozmos sistemlerini görmektesiniz. 

 

AZERBAYCAN PROJESİ

40 Ton/Saatlik kum filtresi + 40 Ton/Saatlik karbon filtresi + 30 Ton/Saatlik ters ozmos sistem

 

 

Addurl.nu