Firstlight UV Lamba

Firstlight UV Lamba

First Light Teknoloji; 185 ve 254 nm dalga boylarında düşük basınç UVC lamba üretiminde lider bir üreticidir. First Light Teknoloji ürünleri; içme suyu, endüstriyel proses suyu ve şehir atık suyu dezenfeksiyonunda kullanılır. Ayrıca First Light lambaları, çok kapsamlı HVAC (heating, ventilation, and air conditioning) sistemlerinde ve hava dezenfeksiyonunda kullanılır. Yiyecek ve içecek proseslerinde ve mürekkep kurutma uygulamalarında da kullanıldığı bilinmektedir. First Light’ın tüm antiseptik (mikrop öldürücü) lamba ürün gamı, her bir partnerimizin en üst seviyede performans sağlaması için tasarlanmıştır.

First Light Teknoloji Üretim Prosesleri; müşterilerin tüm spesifik uygulamalarda lambaları uygun şekillerde kullanabilmelerine imkan verir. OEM ihtiyaçlarına göre lamba çapı, uzunluğu, konfigürasyonu ve akım miktarı gibi detaylar ayarlanabilmektedir.

Amalgam Lamba: First Light Teknoloji; standart düşük basınç UVC lambalarının çıkışına göre üç kat fazla UVC çıkışa sahip olan Amalgam Lambaları üretmiştir. Amalgam Lambalar, standart ve HO lambalara göre daha yüksek sıcaklıkta çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede daha düşük ekipman maliyeti ile daha yüksek verim elde edilir. First Light Amalgam Serisi, orta basınç lambalara göre maliyet avantajlı bir alternatiftir. Firmadaki üretim kapasitesi OEM’in bütün lamba ihtiyacını karşılamaya olanak sağlar.


TEMEL ÖZELLİKLER

• Arttırılmış UV dosajı

• Yüksek verimlilik: az lamba=düşük ekipman maliyeti

• Sıcaklık Değişimlerinde Yüksek UVC çıkışı Stabilites

Addurl.nu